חבילות שי לחג

כשהשתחררתי מהצבא לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה מעצמי. קודם כול מאוד אהבתי את הצבא ורציתי להמשיך בקבע וגם הם רצו שאני אשאר פשוט לא היה תקן. לכן בניגוד להרבה אחרים לא ממש חגגתי את השחרור כמו חברים שלי בלופטים למסיבות.

 

במשך כמה שבועות חיפשתי עבודה וכשלא מצאתי החלטתי ללכת על עבודה מועדפת בחנות נוחות וכך התחלתי לעבוד ב-yellow.

 

זה היה בדיוק בראש השנה. אני זוכר שבדיוק החלו למכור בכל מקום חבילות שי ומתנות לימי הולדת בירושלים ואצלנו אפילו פרחים לא היה. אמרתי למנהל שלי אולי כדאי שגם אנחנו נמכור חבילות שי לקראת החגים. הוא אמר שהוא יחשוב על זה לקראת החג הבא.

 

מה שקרה בפועל שלא ולא אני נשארנו בסניף.   איזה כייף זה חג! בעיקר בעבודה שלי, שאנחנו לא עובדים בכלל במשך כל ימי החג ולא רק בחג עצמו אז יש לנו חופש המון זמן, בעיקר בפסח ובסוכות! בכלל, אני ממש אוהב את מקום העבודה שלי, היחס מצוין, מקבלים שכר גם בחג אפילו שלא עובדים וגם מחלקים לנו חבילות שי לחג.

 

יתרה מזאת, כל חודש מעניקים מתנות לימי ההולדת של העובדים. יש אווירה משפחתית כזו. למשל אשתו של אחת העובדים ילדה, כל עובדי החברה אספו כסף וקנו להם חבילות שי, הצעות נישואים בירושלים, בלונים ומתנות לכבוד הולדת הוולד.

 

לידידה מאוד טובה שלי מהצבא יש יום הולדת בקרוב. אמנם אנחנו לא נוהגים להיפגש הרבה אבל משתדלים להתראות מדי פעם. האמת שלא ראיתי אותה כבר די הרבה זמן למרות שאנחנו מדברים בפייסבוק די הרבה יחסית.

 

יש לה יום הולדת בקרוב, סיבה טובה להיפגש, אפילו אני אקנה לה איזה משהו. יש לי חנות ליד הבית המוכרת חבילות שי וכל מיני מתנות קטנות כאלה, נראה לי אני אלך לשם. יש שם חבילות שי בכל מיני גדלים, אני אקנה לה את הקטן עם איזה ברכה יפה.

מחפשים שקיות ניילון

 

תקופת הצבא הייתה תקופה נפלאה עבורי, אני כל כך מתגעגע לתקופה הזו! רוב החיילים פשוט לא יודעים ליהנות מהשירות ולוקחים את העניין יותר מדיי קשה. אני ממש לא הייתי ככה, לקחתי את זה בסבבה ופשוט נהניתי מכל רגע, ממש ככה! כל אחד תמיד מצא על מה להתלונן.

 

בתקופת החגים אפילו היו מעניקים לנו חבילות שי נחמדות, אמנם לא גדולות במיוחד, (בכל זאת יחידה של 300 חיילים אבל עדיין חבילות שי מכובדות יחסית).

חבילות שי לחג

מ-זון | מכונות מזון | ציוד | בעלי מקצוע

שם הלקוח | ביטוי לקידום | כתובת | טלפון