מכונות מזון

אמא שלי ממש אוהבת לבשל ולא עוזבת כמעט את המטבח. היא משתמשת גם בלא מעט מכונות מזון לבישולים שלה. כמעט לכל דבר, לעיבוד ירקות, לטחינת בשר וכו'. ה- מכונות מזון תופסות חלק משמעותי אצלה במטבח.

 

אני אישית ממש אוהב את הבישולים שלה, כשאני מגיע הביתה אחרי יום עבודה מפרך, היא תמיד דואגת לפנק אותי בארוחה טובה ומשביעה כמו: סטייקים, שניצלים, פסטה וכדומה. אמנם יוצא שאני קונה גם לא מעט אוכל בחוץ אבל כמובן שאין כמו האוכל של אמא! בעיקר בגלל העובדה שהיא מכינה את זה בהמון אהבה.

לכל אחד בבית יש מכונות מזון.

 

הרי למי מאיתנו אין בבית מכונה הקוצצת ירקות או מכונה המרסקת מזון נוזלי בכדי לייצר חומוס או להכנת ממרח או רסק. מכונות מזון חשובים ונחוצים ביותר בכל מטבח ובכל בית.

 

גם כשמסתובבים בחנויות ובסופרים ניתן לראות מגוון רחב של מכונות מזון, ישנם איכותיים יותר וישנם איכותיים פחות. כמובן שהאיכותיים יותר גם מן הסתם יקרים יותר. אני אישית מעדיף לקנות את האיכותיים ביותר שיחזיקו מעמד זמן רב ולא יתקלקלו אחרי שימוש של מספר פעמים בלבד.

 

 מכונות ניתן כמובן לקנות אך ניתן גם להשכיר. לדוגמא אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת לילדכם בפארק ומזמינים את חבריו לכיתה. מן הסתם שתצטרכו להביא להם גם משהו לאכול, לכן ניתן להשכיר לדוגמא מכונת נקניקיות (גלגלת כזו שבה הנקניקיות מתחממות).

 

יש עוד כל מיני מכונות מזון שניתן להשכיר באם אתם עורכים אירוע כלשהו, כמו: מכונת קפה, מכונת ברד וכו'. היתרון הוא שגם אינכם צריכים להביא מישהו בכדי לתפעל את המכונות. הם קלות לתפעול וניתן להפעיל אותן בכוחות עצמכם.

 

אצלנו בעבודה יש כל מיני מכונות מזון. יש לנו גם מיקרוגל, גם טוסטר שאנחנו משתמשים בהם די הרבה. גם בעבודה הקודמת שלי במוכרן בחנות היה לנו מכונות מזון כמו למשל: מכונת ברד ומין תנור כזה לחימום סנדוויצ'ים.

 

אני לא אהבתי את העבודה בחנות, היא משעמם רוב הזמן והעבודה לא הייתה מאתגרת. בעבודה שאני עובד בה כעת אני הרבה יותר מרוצה, היא מאוד מעניינת, הכסף יותר טוב וגם יש הרבה אופציות לקידום.

מכונות מזון

מ-זון | מכונות מזון | ציוד | בעלי מקצוע

שם הלקוח | ביטוי לקידום | כתובת | טלפון